Vakantie appartement direct aan het strand en IJsselmeer
Onze appartementen Zuiderzee State+ XL zijn extra grote, luxe vakantie-appartementen. De appartementen beschikken over een balkon op het zuiden met een schitterend uitzicht over het IJsselmeer en het Makkumerstrand. Er is een gezellige woonkamer, open keuken en eethoek, een badkamer met bad en dubbele wastafel en een aparte douche met toilet. De 2 tweepersoons slaapkamers zijn voorzien van boxspring-bedden. Ook een was/droogcombinatie is standaard aanwezig. De appartementen zijn onderdeel van het appartementencomplex Zuiderzee State. Op de begane grond bevindt zich de gezellige boulevard van Makkum met shops, terrasjes en gezellige restaurantjes. Tevens heeft het appartementencomplex een lift en beschikt het over een privé-parkeerplaats. Het basiscomfort van ieder Appartement Zuiderzee State+ XL is gelijk, maar de inrichting en extra’s kunnen per villa verschillen. Wilt u een bepaald adres reserveren? Selecteer deze dan tijdens het maken van de reservering bij "kies op de kaart".
Ons resort ligt direct aan het IJsselmeer en is daarmee perfect voor een strandvakantie, surfvakantie of visvakantie.
Beach Resorts Makkum is dé plek voor een watersportvakantie. U kunt hier onder andere windsurfen, varen, suppen en zeilen.
Villa's, bungalows en appartementen in alle soorten en maten. Met aanlegsteiger, whirlpool, sauna of terras: u bepaalt!
Let op: De inrichting, aanwezige extra’s en getoonde foto’s van onze vakantiewoningen kunnen afwijken van de daadwerkelijk toegewezen accommodatie. Wilt u verzekerd zijn van een specifieke ligging, indeling of inrichting? Selecteer deze dan tijdens het maken van de reservering via de optie “kies op kaart”.
Ausstattung der Wohnung, Lage
Augustus 2025 - Nicole R.
Ausblick
Augustus 2025 - Verena F.
Zeer vriendelijke ontvangst, ligging van het appartement, fijn en schoon park, zeer dicht bij het strand.
Juli 2025 - Anna v.